Facebook Partners

Facebook milyonları aşkın kişi tarafından kullanılan bir sosyal paylaşım sitesidir. Böylesine aktif kullanılan paylaşım sitesi facebook üzerinden reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Bu reklamlar ile birlikte kendinizi facebook kullanıcıları aracılığıyla milyonlara tanıtabilirsiniz. Bu nedenle facebook reklamları ile büyük hedefler oluşturabilirsiniz.

Ajans Olduğumuzu Doğrulamak İçin Resme Tıklayınız.

İnstagram son yılların en popüler olan sosyal paylaşım ağıdır. Yaklaşık 300.000 kişinin kullandığı instagram reklam vermek isteyenler, kendini ve markasını/ürünü tanıtmak isteyen kişiler için de bir anda gözde bir müşteri potansiyeli barındıran ağa dönüşmüştür. Diğer internet reklamlarının içerisinde en çok dikkat çekenlerden birisidir. Çünkü instagram reklamları görüntülü olduğu için kullanıcıların çok daha fazla dikkatini çekmektedir.

 

Diğer sosyal paylaşım sitelerinde dikkat çeken birçok faktör vardır. İnstagram sadece fotoğraflar ve videolar paylaşılan bir alan olduğu için başka dikkat dağıtan faktör yoktur. Bu nedenle instagram reklamları birçok markanın tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişim Kurabilirisniz.

mediapartners@hakanergun.com.tr

 

Twitter Feeds

Bad Twitter account data!