Müzik Sepetin’de Çıkan Haberimiz.

HAKAN ERGÜN, KERKÜK ZİNDANI İLE TÜM MÜZİK LİSTELERİNDE…
ANADOLU ROCK MÜZİĞİNİN SEVİLEN İSİMLER ARASINDA YER ALAN HAKAN ERGÜN, “KERKÜK ZİNDANI” ADLI SİNGLE İLE İKİNCİ KEZ DİJİTAL PLATFORMLARDA YERİNİ ALDI…

hakan ergun kerkuk zindani

2015 yılında ‘Şaşkın’ adlı ilk single çalışması ile müzik sektörüne giriş yapan Ergün kısa süre içinde hayran kitlesini genişletmişti.

İlk olarak 2001 yılında, Kadıköy Meydanı’nda “İyi ki Doğdun Barış Manço” isimli etkinlikte Barış Monço’nun eserlerini seslendiren Hakan Ergün,  “Barış Abi’ye vefa borcumuzu, ancak O’nun şarkılarının yaşamasına katkıda bulunarak ödeyebiliriz” şeklinde açıklamalarda bulunmuş ve tüm Barış Manço hayranlarının ilgi ve beğenisini toplamıştı.

Melodi Music Production etiketiyle tüm dijital plotformlara gönderdiği yeni single çalışması hakkında ise, “Tam istediğimiz gibi oldu, çok çalıştık,  dinlerken yoğun duygular içinde olacaksınız. Bir sonraki proje için çalışmaya başladık bile… Katkısı olan herkese teşekkür ederim” şeklinde açıklama yapan Hakan Ergün, “Barış ve Sevgi Yolculuğu” konserleri ile İlköğretim ve liselerde de hayran kitlesine sahip.

İşte Hakan Ergün ve Hayranları ile paylaştığı sosyal medya sayfaları:

https://www.facebook.com/hakanergunrock/
https://twitter.com/hakanergunrock/

Haberin Devamı İçin Linke Tıklayınız: Link

Leave a commentTwitter Feeds

Bad Twitter account data!

Copyright 2009 - 2020 Hakan Ergün ©  All Rights Reserved

logohkn

[instagram-feed]