Yalçın Menteş’in duygu dolu anları

Ünlü oyuncu tiyatro sahnesinde gözyaşlarına hakim olamadı.

4

 

Serdal Yazıcı’nın tek kişilik performans gösterisi olan Şizofren doktor Alfred adlı oyununda Yalçın Menteş süprizi yaşandı. Türk sinemasının ve televizyonlarının unutulmaz ismi Yalçın Menteş sosyal medya üzerinden tanıdığı ve destek olduğu genç oyuncu Yazıcı’nın oyununu izlemeye geldi. Oyunun sonunda sahneye davet edilen ünlü komedyen Yalçın Menteş yaptığı konuşmada “Uzun yıllardır tiyatro sahnelerinden uzak olduğunu, sadece sanatçı dostu Serdal Yazıcı’ya destek olmak için oyunu izlemeye geldiğini” söylediği anlarda tiyatroseverlerin alkışlarının ardından gözyaşlarına hakim olamadı.

2

 

Usta oyuncu Menteş ” teklif gelmesi halinde yeniden tiyatro sahnelerine dönmek istediğini” söyledi. Geceye genç oyuncu Banu Ölmez, Nilay Turfanda, Dj Mahmut Görgen,ünlülerin fotoğrafçı Zeki Sever, Rock Sanatçısı Hakan Ergün ve usta oyuncu Levent Oran da katıldı. Oyunun sonunda tüm sanatçılar genç oyuncu Serdal Yazıcı ile sahneye çıkarak seyircileri selamladılar.

3

 

 

 

TİYATRO SAHNESİNDE EVLİLİK TEKLİFİ Oyunun bitiminin ardından Muhtesem yüzyıl, Alemin kralı, Selena, Arka Sokaklar, Fatmagulun suçu ne, Kuzey Güney, Leyla ile Mecnun, Tatli bela Fadime gibi dizilerin usta oyuncusu Mustafa Gürdal,senarist Songül Sarıtaş’ın önünde diz çökerek tek taş yüzüğü Songül Sarıtaş’ın parmağına takarak evlilik teklifinde bulundu.

 

Seyircilerin yoğun alkışları altında bir an şaşkınlık yaşayan senarist Songül Sarıtaş evet diyerek  evlilik teklifini kabul etti.Harbi Gazete ailesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Kaynak: Kamil HIZER /Harbi Gazete

Leave a commentTwitter Feeds

Bad Twitter account data!

Copyright 2009 - 2020 Hakan Ergün ©  All Rights Reserved

logohkn

[instagram-feed]